Nos, most majd kapok hideget-meleget azért, hogy csak nemzetiségi alapon tudom elképzelni a képviselőket!
Egy német író kipakolt.
Belegondoltak-e az „oknyomozó”’ hírgyártók abba, hogy a fagyi esetleg vissza is nyalhat, és a negatív kampány visszafelé is elsülhet?
Hiba lenne azt hinni, hogy egy ilyen ígérgetés-cunami csak engem késztet töprengésre.
Valódi válaszok helyett ilyenkor lesem az égi válaszjeleket: a szélben bólintó fát, vonatfüttyöt, madárröptét, bogárjárást, lélekharangot, tovatűnő felhőket, meg ilyeneket.
A kihalás és a teljes eltűnés fenyegeti a nyugati embert? Lesznek még fehér emberek száz vagy kétszáz év múlva? Hogyan fog kinézni Európa és a nyugati világ a közeljövőben? ,
Ha azt mondjuk, hogy a jelenlegi kormány bűzlik a korrupciótól, és le kell váltani Ficoékat szőröstül, bőröstül, Dankostul, Bugárostul, rendben van, de mi lesz ezután a V4-el.
Pápaként korszakos diadalát a szeretet erejével aratta. Jól tudta, hogy a gyűlölet elemészti önmagát.
Kétségkívül, hogy a szlovákiai politikusok közül Bugár Bélának, a Most-Híd elnökének a megítélése erősen megosztja a hazai közvéleményt. Ennek több oka is van.
Ha egy végtelenségig leamortizálódott és hiteltelen, hazug politikus köztársasági elnök akar lenni, természetesen a nép érdekében teszi.
Szép korban a szépkorúság?
Talán többet érne, ha intézkedéscsomagban, rendszerben, családpolitikában gondolkoznának törvényhozóink.
Adjunk másoknak abból, amiből nekünk feleslegünk van.
Tudjuk, a politikusacsarkodás, az izmozás a jelennek szól, a fejlesztési‑támogatási programok viszont a jövőnek.
Most majd jön a következő felvonás: melyik időszámítás maradjon - a téli vagy a nyári?
És meglett a negyedik: Magyar Fórum lett a neve! Mert az eddigi háromból állítólag az egyik nem elég fórumszerű, a másik nem igazán magyar, a harmadik meg semmilyen, láthatatlan.
A munkaerőhiány fenyegeti a gazdasági növekedést.