Csak győzzük kivárni!
Romániában júliustól legalább három hónapos időszakra az állami költségvetésből fogják kompenzálni az üzemanyag fogyasztói árának emelkedését.
Hogy egy klasszikust idézzünk, kinek mit intéz a kormánya...
Spekulációnak tulajdonítja az üzemanyagárak gyors növekedését és árkorlátozást szorgalmaz Romániában Marcel Ciolacu szociáldemokrata (PSD) házelnök, a legnagyobb román kormánypárt vezetője.
Horvátországban az elmúlt időszakban nem maximálták a kőolajtermékek árát.
Csak pár napig örülhettek az olcsóbb üzemanyagnak.
Az unió azt kifogásolja, hogy a rendelkezés állampolgári alapon szűri, ki vehet 480 forintért üzemanyagot Magyarországon és ki nem.
Már a németeknél és a cseheknél is olcsóbb a tankolás, mint Szlovákiában.
Az üzemanyagokra vonatkozó forgalmi adó (DPH) csökkentése ugyan lekerült a napirendről, de van más megoldás is!
A szerb és szlovén autósok jól jártak, a szlovákiaiak viszont rosszul.
A német kormány komolyan veszi a lakosság megsegítését.
Gyakorlatilag borítékolható, hogy a Slovnaft a vevőkön visszaszerzi a plusz kiadást! FRISSÍTVE: Sulík megmagyarázta, miért nem vétózott.
Miközben virágzik a tankolási turizmus, a politikusok még nem döntöttek arról, hogy vetnek gátat az üzemanyagár-emelkedésnek.
A kormány napok óta egyeztet egy lehetséges üzemanyagár-stopról.
Meddig kell még a szomszédba járnunk tankolni?
Napról napra, centről centre mennek fel az árak.
Még drágábban tankolhatunk, és még nincs vége...
Egy teletankolt 50 literes benzintartályon mintegy 20 eurót lehet megspórolni, ha Lengyelországban tankolunk.