Matus Tibor
Mi legyen a pozsonyi Slovannal?
Megértem, hogy a kormány nem szereti a focit, a pórnép olcsó szórakozásának tartják, azért talán egy stadion megépítése mégiscsak ad valamit az ország vagyonához, ha már a büszkeségét nem is tartjuk fontosnak.
Száraz Dénes