Az emberek mindent megtettek, amit az állam követelt tőlük, és most kenhetik a lókenőcsöt a kiflijükre.
Az eredménynél fontosabb tehát a megtett út, amelyen eljuthatunk a sikerig.
A hnonline kommentárja szerint a közösségi tesztelés ötlete annyira eredeti a kormányfő részéről, mint a diplomája.
Mégsem lehetnek nézők.
Ez olyan, mint a múlt rezsimben, amikor a kommunisták kimondták, hogy „így lesz, és ezzel el volt intézve”.
Világi Oszkár, a DAC tulajdonosa élesen bírálta a szlovák kormányt az ismételten hatályba lépő, sportrendezvényeket is érintő korlátozásokkal kapcsoltban.
"Ha nem lenne a Slovnaft, Szlovákia sokkal szegényebb ország lenne."
A DAC tulajdonosa szerint a DAC-nak infrastrukturálisan már mindene megvan, ám tovább kell lépnie: játéktudásban is el kell érni a nemzetközi szintet.
A DAC-ot is megviseli a járvány okozta gazdasági leállás.
Félig magyar, félig szlovák vagyok – mondja Ivan Kmotrík, a Slovan nagyhatalmú tulajdonosa a Nemzeti Sport internetes kiadásának adott interjúban.
Világi Oszkár, a DAC tulajdonosa üzleti, Dárdai Pál, a magyar válogatott és a berlini Hertha BSC korábbi edzője sportszakmai oldalról igyekezett választ adni a kérdésre: mi lehet a közép-európai foci felemelkedésénének titka.
Világi Oszkár sablonos válaszok helyett nyíltan felelt kérdéseinkre: legyen szó nemzeti sorskérdésekről, a visegrádi együttműködésről, a szlovák-magyar együttélésről vagy éppen a sárga-kékekről.
A DAC tulajdonosa és a Slovnaft vezérigazgatója a SzóBeszéd vendége volt.
A történelmi siker ellenére Világi Oszkár nem kíván az eddigieknél több pénzt áldozni a klubra.
Világi Oszkár kommentárban írta le Junckerről a véleményét.
Holnap is szólni fog a Himnusz!
A DAC tulajdonosa a magyar himnuszt tiltó törvénymódosításról.
A Mol Labdarúgó Akadémia megnyitóján beszédet mondott Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke is.
A MOL-Slovnaft vezérigazgatója kitörési pontokról, lehetőségekről, Dél-Szlovákia mezőgazdaságának komoly hiányosságairól.