Az ukrán diplomácia megint csúnyán beleszállt Németországba: szégyennek nevezték, hogy Berlin nem küld nehézfegyvereket
Bár egy háborúban álló ország külügyéreitől talán elfogadható, vagy legalábbis érthető a szokatlan udvariatlanság, de semmiképp sem hasznos. Ez egészen biztos.