Egy szakértőkből álló stáb is vizsgálódik a helyszínen.
A tűz az épület tetején ütött ki, de a legfrissebb információk szerint a beltérre is átterjedt.
Köszönet a lánglovag tűzoltók szolgálatáért
Mire a tűzoltók a helyszínre értek, a lángok ellepték a házat és a szülők autóit.
A lángok mintegy 100 méterre a vasúti pályaudvartól csaptak fel. Ennek ellenére a tűzeset nem okozott fennakadást a vasúti forgalomban.
Az MTI tájékoztatása szerint tűz ütött ki vasárnap reggel a budapesti Szent Imre kórházban.
Egy személy füstmérgezést szenvedett, a mentők a helyszínen ellátták.
Konténerek, balkonok, háztetők gyulladtak ki.
Tragédia lett a gyertyagyújtás vége.
A konyhában csaptak fel a lángok.
Szerencsére senkinek nem történt baja, de több műtétet el kell halasztani.
A katasztrófavédelem a tűz megfékezése után közölte: kilenc páciens életét vesztette, a kórházat kiürítették.
Néhány esetben gyújtogatás lehetett az erdőtüzek hátterében.
Több mint harminc tűzoltó küzd a lángokkal.
A lángok a baleseti sebészet egyik osztályán csaptak fel.
A tűz a harmadik emeleten ütött ki, a panelházból sűrű fekete füstöt lehetett megfigyelni.
A tűz miatt evakuálni kellett a péküzem gyártócsarnokát, a tűzoltók munkáját a sűrű füst nehezítette.
A tüzet már sikerült lokalizálniuk, az oltás folytatódik. Senki sem sérült meg.
A lángokat az esti órákban sikerült megfékezni, az anyagi kár jelentős.
Az oltási és mentési munkálatok jelenleg is zajlanak.