Az első öt perc után már 5-3-ra vezettek a hazai sárga-kékek, amit folyamatosan sikerült növelnie Debre Viktor együttesének.
Az egyházgellei tehetség az egriek negyedik nyári szerzeménye.
Az ígéretes jövő előtt álló Hornyák Pannával beszélgettünk pályafutása kezdetéről, az idei szezonról és a válogatottról.
Felvidéki lányok harcban a világbajnokságért.
Felvidéki gólgyártás.
Milyen program vár a lányokra?
Danyi Gábor pedig edzőként dolgozik tovább a márciusi olimpiai selejtezőig.
Kár, hogy nem magyarok.
Magabiztos győzelem.
Ismét győztek.
A magyarok Kazahsztán, Szerbia, valamint a címvédő Oroszország válogatottját fogadják.
A felvidéki Bízik Réka is távozik.
Fantasztikus élmény volt, amikor másfél éve a magyarországi rendezésű világbajnokságon junior világbajnok lett a magyar kézilabdás lányok csapata.
A sárga-kékek legeredményesebb játékosa a hétgólos Monika Rajnohová volt.
Azt sem tudni, ott lesz-e a kispadon az olimpiai kvalifikáción.
A két csapat ötvenedik alkalommal találkozott egymással.
A magyar csapatnak két győzelem kell a továbbjutáshoz.
Kedden Montenegró, szerdán Szenegál, pénteken pedig Románia ellen játszanak, és jelen állás szerint a két európai csapat közül legalább az egyiket le kell győzniük a továbbjutáshoz.
Hosszabb távon is a Dunaszerdahelyt erősítheti.
A bajnoki címvédő 12-szeres szlovák bajnok Iuventa Nagymihály óriási meglepetésre kétgólos vereséget szenvedett Csallóköz szívében.