Már a válogatottban is bemutatkozott.
Felvidék sportfővárosa lesz Dunaszerdahely.
A balszélső kiváló teljesítménye és 9 gólja is kellett ahhoz, hogy a Mosonmagyaróvár 29-21-re legyőzze idegenben az MTK-t.
Napvilágot látott az első fotó Tápai Szabina és Kucsera Gábor második kisbabájáról.
Háfra átlagosan a mérkőzések felét töltötte a pályán, a magyar csapat házi gólkirálya lett.
A magyar válogatottból két játékos, a magyar élvonalban szereplő külföldi játékosok közül pedig a Győri Audi ETO KC több, valamint az Érd egy játékosa szerepel a jelöltek listáján.
A magyar együttesnek ezúttal nem voltak hosszabb hullámvölgyei, akkor is gyorsan új lendületet vett, amikor sorozatban két-három gólt szerzett az ellenfél.
A dunaszerdahelyi VSK női kézilabdacsapata szombaton a galgóciak otthonában mérkőzött az I.ligában - számolt be a dunaszerdahelyi.sk
Amorim 2009 óta erősíti a győri csapatot.
Szombaton kezdődik a női kézilabda NB I.