Komáromban a buszmegállók kétnyelvű elnevezése már évek óta természetes, a környékbeli településeken viszont ez nem volt így.
A cél, hogy a régióból mindenki autó nélkül tudjon eljutni az ipari parkban levő munkahelyére.
A fuvarozó arra kéri az utasokat, előre ellenőrizzék a menetrendet.
Február 16-a és 20-a között a szünidei menetrend szerint járnak a buszok Nyitra megyében.
Nyári üzemmódra váltanak a buszok Nyitra megyében.
Kevesebb lesz a járat.
Ami a városi autóbusz-közlekedést illeti, főleg Komáromban nőtt az utasok száma, az előző évhez képest 48 százalékkal.
Hétfőn akarták szüneteltetni a munkát, de nem lehet.
Június végéig várják a válaszokat.
Az Arriva november közepén veszi át a stafétát az eddig a megye buszközlekedését biztosító Slovak Lines-tól.
Kedvezni kívánnak a munkába vagy iskolába ingázóknak.
A buszpályaudvaron magyar-szlovák nyelvű tájékoztató feliratok láthatók, s a menetrendek is kétnyelvűek.
A bombát elszállították, a buszközlekedés is helyreállt.
Erős idegrendszerre van most szüksége azoknak, akik a fővárosban közlekednek.
A buszvezetők harmada karanténban van.
Kényelmesebbé és gyorsabbá válik a felszállás.
Mindössze 4 megállóval, 50 perc alatt feljuthatunk a fővárosba.
A kedvezmény hétvégén, ünnep- és munkaszüneti napokon vehető majd igénybe. A jegy a visszaútra is érvényes lesz egy egész napig.
Hamarosan újrakezdődhet a nemzetközi vonatozás Magyarország irányába is.
Érsekújvárott, Párkányban és Léván hétfőtől visszaáll a régi rend.