A turizmus lehet az egyik olyan ágazat, ami a legtöbbet profitálhat a gazdasági fellendülésből.
Két hét alatt csaknem egymillió ember oltottak be.
Talán felesleges is magyarázni, micsoda versenyelőnyt jelenthet, ha egy fellépő vakcinahiány esetén Magyarország képes az önellátásra.
Jelen állás szerint 17,4 millió adagnyi oltóanyagot kötöttünk le.
... aki a hírek szerint december 23-án megkapta a Pfizer koronavírus-oltását. Összefüggés valószínűleg nincs!
A minisztérium azoknak is ajánlja az oltást, akik már legyőzték a Covid-19-et.
Ez a második olyan oltóanyag, amelynek alkalmazását a brit szakhatóság jóváhagyta.
Mellékeltük a vakcina betegtájékoztatóját, mielőtt pánikolni kezdünk, érdemes megnézni! Aztán nyugodtan tegyük mellé bármelyik gyógyszerét a saját házipatikánkból...
Ami velünk történik, a kiábrándító valóság. A vakcinaversenyben (is) alulmaradt Európa.
Olyan gyógyszert még nem találtak fel, aminek ne lenne mellékhatása.
Már az oltóanyag gyártására szánt üzemek építését is elkezdték.
Nem szabad többletjogokat biztosítani mindazoknak, akik beadatják az új típusú koronavírus elleni oltást.
Személyes jó példát szeretnének mutatni politikusaink, ezért kapták meg az elsők között a koronavírus elleni védőoltást.
Megkezdődött az oltás az EU tagországaiban.
Vakcinákkal elkövetett csalásokra figyelmeztet az Europol.
A vakcina már karácsonykor megérkezett.
Az első szállítmány kiemelten fontos a koronavírus elleni védekezésben részt vevő egészségügyi dolgozók számára.
Már Szlovákiába is megérkezett.
Egyelőre a minisztérium nem igazolta az információt.
Az első oltóanyagszállítmány szombaton reggel 6 órakor lépte át a hegyeshalmi határt.