A rendőrség büntetőeljárást indított a pozsonyi Lamacs vasútállomás közlében történt szerdai (július 10.) vonatgázolás ügyében, melynek során egy nő életét vesztette.
A biciklis 5,4 ezreléket fújt, de még megtartotta magát a kerékpáron.
A nyári kirándulás előtti leggyakoribb hiba az, ha ellenőrizetlenül hagyjuk a házunkat.
Aki ismeri a keresett személy tartózkodási helyét, értesítse a rendőrséget a 158-as telefonszámon.
Ahány nap, annyiféle csalási kísérlet, az unokázós csalók után itt vannak a "szülőzősek".
Szélhámosok küldenek üzeneteket az embereknek a gyerekük nevében arról, hogy megváltozott a gyerekük mobiltelefonszáma.
Már megint az alkohol számlájára írható egy gázolás.
Semmit nem bíztak a véletlenre, négy szlovákiai szervezet és a magyar rendőrség is ellenőrizte a teherforgalmat a sajószentkirályi határátkelőhelyen.
Egy 41 éves Szenci járásból származó férfit csalással gyanúsítanak a nagyszombati nyomozók. Az elkövetőnek több mint 23 ezer euró értékben kellett volna ingatlanhoz jutnia.
Az érsekújvári rendőrség közveszélyokozás, illetve emberölés és testi sértés bűntette ügyében indított büntetőeljárást a csütörtöki buszbaleset kapcsán.
Gazdasági bűncselekmény miatt csapott le a Nemzeti Bűnüldözési Ügynökség Nyitra és Nagyszombat megyében.
Közokirat-hamisítás gyanújával indított eljárást a rendőrség egy georgiai állampolgárral szemben.
Hosszabb ideje volt a rendőrség célkeresztjében az vállalkozó, akit kommandósok fogtak el szerdán.
Kiesett egy férfi az ötödik emeletről a pozsonyi Pavol Horov utcában.
Az előkészítő eljárás során szakértő vizsgálja meg a gyanúsított elmeállapotát, illetve a károsultak sérüléseinek mértékét, elemzik a kórház biztonsági kameráinak felvételeit is.
Szünetelni fog az áramszolgáltatás a Rozsnyói Járási Rendőrkapitányság Janko Kráľ 1. szám alatti épületében csütörtökön.
A 15 éves Rebeka azt mondta, csak átad egy felsőt a barátnőjének. Azóta nem látták.
Juraj Krúpa (SaS) a parlament védelmi és biztonsági bizottságának összehívását javasolja a rendőri testületben kialakult helyzet miatt.
Több épület, köztük egy rendőrőrs és egy városháza gyulladt ki vasárnap éjjel Új-Kaledóniában, ahol a függetlenségpárti aktivisták és a rendőrség összecsapásai miatt egy ember megsebesült.
Verekedés történt a fővárosban, a kramárei kórházban szombat este.