A 13 éves Pázmaneum Társaság tartott hálaadó szentmisét.
Énekelve, vidám hangulatban tértek haza a Felvidékre, hálát adva a zarándoklat kegyelmeiért.
Kérik a pápa figyelmét egy fontos ügyben.
Az imadélután keretében a résztvevők először Boldog Apor Vilmos vértanú püspök és Boldog Brenner János vértanú áldozópap életéről tekintettek meg videofilmet a helyi kultúrházban.
A jelenlevő lelkiatyák is magukra öltötték a sportfelszerelést, hiszen nagy hagyománya van, hogy a Vatikáni csapat is kiáll a legidősebb ministránscsapat ellen.