A közös nevezőt természetesen Simon Zsolt leendő pártjának, a Magyar Fórumnak a megítélése adja.
„Menekültügyben nem Brüsszel vallott kudarcot, hanem a nemzeti egoizmus.“
Csak színház a két párt jelenlegi civakodása.
Weis 2009-ben 30 000 euróval támogatta a frissen megalakult vegyespártot.
Vajon elégedettek lehetünk a Felvidéken az általunk összegyűjtött aláírások számával vagy sem?
Előjöttek a farbával.
Ha Bugár komolyan gondolta volna, hogy az emberrablási ügyből le kell vonni a következtetéseket, a pártjának már ki kellett volna lépnie ebből a koalícióból korábban.
Ebben a melegben még az uborkák szezonja sem olyan mint máskor.
"Az lenne a legjobb, ha véget érne a Smer-SD-SNS-Most-Híd tandem kormányzása."
Azokat a magyar választópolgárokat célozza meg, akiket az MKP nem tud megszólítani, illetve akik időközben csalódtak és eltávolodtak a Most-Hídtól.
Sajnos a törvényjavaslat további hibája, hogy nem életszerű. A javaslat szerint használhatunk 100 literes főzőt, ami annyit jelent, hogy ekkora eszközzel egy-két nap alatt lefőznénk a törvény által engedélyezett mennyiséget és utána kerülgethetjük a készüléket.
Talán kevesebb rothadt gyümölcs marad a fa alatt - ez is benne van a Most-Híd törvényjavaslatában
Az újév megünneplésére korlátozzák az F2-es és F3-as kategóriájú, szórakoztató pirotechnikai eszközök használatát.
Simon Zsolt, a Most-Híd alapító tagja szerint Bugár Béla pártja számára már csak frázis az emberi jogok védelme.
A városi, nem pedig a parlamenti képviselői mandátumáról mondott le.
Bugár számára az igazi tét a magyar-magyar háziverseny megnyerése lehet.
Bugár Béla frissen újraválasztott pártelnök lesz a vegyespárt államfőjelöltje.
Van, aki marad, van, aki megy.
Kiszáll a körhintából.
A Most-Híd mai pozsonyi küldöttgyűlésén várhatóan megnevezik a párt köztársasági elnök-jelöltjét.