Egyes helyeken kötelező reszpirátort viselni, figyelmeztet a Közegészségügyi Hivatal.
Ha többszöri figyelmeztetés után sem hajlandó valaki felvenni a szájmaszkot, a járművezető értesíti a diszpécserközpontot, az pedig a rendőrséget.
6093 lakos teszteltette le magát, közülük 82 produkált pozitív eredményt.
Amikor a védőmaszk eltűnik.
A város vezetése azt reméli, sikerül enyhíteni a jelenleg tapasztalható hiányt, s a védőeszközök megvarrásához önkéntesek segítségére számít.
A férfi kihívott rendőrökre is rátámadt, akik önvédelemből lábon lőtték.