A Tompa Mihály Református Gimnázium csapata nyerte meg a „Szekéren és az apostolok lován a Felvidéken” című vetélkedőt.
Az előadás a budapesti Széchenyi Társaság és a Szövetség a Közös Célokért közös szervezésében valósult meg.
A Nemzeti Tehetségsegítő Tanács idei Tehetségek Szolgálatáért közösségi díját a rimaszombati Tompa Mihály Református Gimnázium kapta meg.
Az elmúlt négy évben minden ősszel befejeztek, vagy éppen megkezdtek egy építkezést, s a folyamat a sportpálya megépítését követően sem áll le.
2018. december 4-én, kedden nyílt napot tartanak a rimaszombati Tompa Mihály Református Gimnáziumban az alapiskolák végzősei és szüleik számára.