Sikert sikerre halmoznak az atlétikában a szepsi Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont diákjai.
Bejutni az élmezőnybe nagyon sok munkát igényel, és ezek a lányok nagyon sokat dolgoztak.
A döntőbeli vereség ellenére is jár a dicséret, hiszen klubtörténelmi sikert értek el a kézis lányok.
A 12 csapatos szlovák élvonalban a diósgyőriek 29 ponttal a tizedik, az érsekújváriak pedig 36 ponttal a kilencedik helyen állnak, a rájátszásba az első tíz jut be.