Megalakulásának 7. évfordulójáról a komáromi Szent Anna kápolnában május 26-án, vasárnap 18 órakor kezdődő ünnepi szentmisén emlékezik meg a felvidéki Mária Rádió.
Az első saját készítésű hanglemezével lepte meg önkénteseit a felvidéki Mária Rádió.
Annak érdekében tevékenykedik, hogy megpróbáltatásaink közben se veszítsük el a hitünket.