Az FC Barcelona labdarúgócsapata kedden hivatalosan megerősítette, hogy a hatszoros aranylabdás Lionel Messi távozni kíván a klubtól.
A válogatott Szoboszlai Dominik kedden bejelentette, hogy nem távozik a Red Bull Salzburg labdarúgócsapatától.
Andrea Pirlo vezetőedző kedden bejelentette, hogy Gonzalo Higuaín idén nyáron távozik a Juventus labdarúgócsapatától.
Az OTP Bank Liga kétszeres gólkirálya, Davide Lanzafame a Budapest Honvédtól a török Adana Demirspor labdarúgócsapatához igazolt.
Lőw Zsolt, a Bajnokok Ligája vasárnap esti döntőjét elveszítő Paris Saint-Germain másodedzője azt mondta, vegyes érzések kavarognak benne a finálé után, amelyet 1-0-ra nyert meg a Bayern München.
Nemcsak a Bajnokok Ligája döntőjének megnyerése, hanem az elmúlt hónapokban nyújtott teljesítménye miatt is dicsérte együttesét, a Bayern Münchent a vezetőedző Hansi Flick.
...hogy PSG-siker esetén elkerüljék a tömeges utcai ünnepléseket, s mindazt, ami egy futballfiesztával együtt jár, különösen koronavírus-járvány idején.
A spanyol futballbajnokság legutóbbi ezüstérmesének, az FC Barcelonának uruguayi csatára, Luis Suárez nem akarja elhagyni a katalán együttest.
A Ferencváros házigazdaként 2-0-ra legyőzte a svéd Djurgarden csapatát a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójában, szerdán, és ezzel továbbjutott.
A magyar másodosztályban ezúttal is több felvidéki játékos lépett pályára, többek között Priskin Tamás, Mocsi Attila, valamint a korábbi DAC-játékosok, Hudák Dávid és Kovač Alan is pályán volt a hétvégi fordulóban.
Az SK Csallóköznádasd csatára a fél pályáról szerzett gólt.
Egy brazil televíziós csatorna vasárnap este bejelentette, hogy Lionel Messi, az FC Barcelona hatszoros aranylabdás argentin futballistája közölte a klubvezetőkkel, nem kívánja kitölteni jövő nyáron lejáró szerződését, és távozik.
Menesztik posztjáról Quique Setient, az FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzőjét.
Elsőként az ötszörös győztes Sevilla jutott a labdarúgó Európa-liga fináléjába: a spanyol csapat a sorozat Németországban zajló végjátékának vasárnapi elődöntőjében 2-1-re nyert a Manchester United ellen.
Mindössze 29 nappal az előző idény zárófordulóját követően megkezdődik a Fortuna Liga új idénye. A dunaszerdahelyi DAC hazai pályán a Szered ellen lép pályára.
A Manchester City és az Olympique Lyon jutott negyeddöntőbe a koronavírus-járvány miatt öt hónapnyi szünet után pénteken újraindult labdarúgó Bajnokok Ligájában.
A DAC-tól távozó támadó a hírek szerint a magyar NB I-ben szereplő Zalaegerszeg csapatában folytathatja pályafutását.
A fiatal védővel a mögöttünk hagyott szezonról, az új idényről és persze a hobbijáról is beszélgettünk.
A második helyért harcoló Internazionale vendéglátóként 2-0-ra nyert a kupagyőztes Napoli ellen.
Akár 60 millió eurót is kérnének érte.