Haladunk, haladunk, legalább a nyárba…
Ha a parlament bezárja kapuit, az az uborkaszezon kezdetének az első jele. Aztán a nyár közepén szokott egy-két olyan hét lenni, amikor még kormányülés sincs. Ilyenkor a politikával foglalkozóknak általában elvonási tünetei vannak...