A ballagás hagyományos záróakkordjaként az iskola összes tanulója elballagott Gúta város polgármesteri hivatalához.
A tanulók sikeresen mutatták be a félévben készített munkáikat.
A 14 diákcsoport mindegyike 4-4 élményszerű elméleti vagy gyakorlati tudásgyarapításon vett részt.
Három versenyen is dobogós helyen végeztek.
Az Erasmus+ mobilitási program keretén belül már harmadik alkalommal nyílt lehetőségük a gútai Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola diákjainak és kísérő tanáraiknak arra, hogy külföldön szerezzenek szakmai tapasztalatokat.