Júliusban és augusztusban szombatonként különleges, eseti tárlatvezetésre invitálják a látogatókat a betléri Andrássy-kastélyba.
A járványügyi helyzeten múlik majd, hogy a tervezett rendezvények milyen formát öltenek.