2019. április 1., 14:10

Újonnan kiültetett fákat fűrészeltek ketté vandálok Érsekújvárban

Érsekújvárott a Nyitra folyó melletti sétány bal felén – közel a régi kórház kerítéséhez – ismeretlen tettes vagy tettesek félbefűrészeltek 21 újonnan kiültetett fát.

fak-1-bokor.jpg
Galéria
+3 kép a galériában

Egy a környéken vállalkozó férfi elmondta, a terület a városé, de kitisztította, mert sok volt ott a szemét, amit a hajléktalanok hagytak maguk után. Kivágták a sűrű bozótost, valamint pár korhadt fát. Ezek után a város megtisztított területre 30 nagylevelű hársfát ültetett ki - az AMV kft ajándékát. A fákat kedden ültették ki, és mindet szépen körbekerítették. Ma hajnaltájt pedig valaki félbefűrészelt belőlük 21-et. A rendőrség nyomoz az ügyben.

fak-1-bokor.jpg
Galéria
+3 kép a galériában
Megosztás
Címkék