Új főellenőrt választottak Füleken
Többségi szavazattal, Mihály Judit lett Fülek város új főellenőre. Erről a február 27-i testületi ülésen szavaztak.
A füleki városi képviselő-testület februári ülésének legfontosabb napirendi pontja kétségtelenül a főellenőr választás volt. A képviselők nyolc jelölt közül választották ki a március 1-jével nyugdíjba vonult főellenőr utódját. A többség Mihály Juditra adta le voksát.
Mihály Judit 42 éves, füleki születésű, két lánygyermek édesanyja. Először eladóként, majd az adóhivatal munkatársaként dolgozott Füleken. A füleki adóhivatal megszűnését követően munkahelye Losoncra helyeződött át, de, elmondása szerint, mindig kereste a visszautat Fülekre, ami a főellenőri pozíció megüresedésével sikerült is neki.
- nyilatkozta Mihály Judit, hozzátéve: óriási kihívásnak néz elébe, hiszen ez új terület a számára.
- mondta.
Mihály Judit a poszton Estefán Lászlót váltja, aki 20 évig volt Fülek főellenőre.