"P.csa magyarok!": mi értelme az ilyen magyarellenes megnyilvánulásoknak?
Vasárnap reggel ezt a szlovák nyelvű feliratot találtuk a hóba írva egy nagyfödémesi kerítésen: "gázba veletek p.csa magyarok!" A megnyilvánulással kapcsolatban van egy jó és egy rossz hírünk. A jó az, hogy a hó előbb-utóbb elolvad. A rossz: az emberi butaság a hónál tartósabb.