Két nevelőintézetből eltűnt lányt keresnek
A rimaszombati rendőrség a lakosok segítségét kéri két eltűnt 15 éves lány – Tímea Lalíková és Miroslava Nekorancová - keresésében. Petra Kováčiková, a Besztercebányai Kerületi Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta: a cserencsényi nevelőintézet növendékeiről van szó.
Fotó:
rendőrségi felvétel
A szökés az ő esetükben már ismétlődik. A nevelőintézet munkatársai jelentették be a két lány eltűnését, mivel azok a pingpongverseny után nem tértek vissza az intézetbe”
– mondta Kováčiková.
Ha valaki olyan információ birtokában van, amely segíthet a két lány megtalálásában, akkor azt bármelyik rendőrségen vagy a 158-as telefonszámon is bejelentheti, ahogy a Besztercebányai Kerületi Rendőr-főkapitányság hivatalos Facebook-oldalán keresztül is.
Címkék