2019. október 15., 14:27

Kassa: három ember sérült meg a hétfői villamosbalesetben

Három ember sérült meg, amikor hétfőn összeütközött két villamos Kassán.

Kassa villamos
Fotó: TASR

Két sérültnek orvosi ellátásra volt szüksége – tájékoztatta a TASR hírügynökséget Lenka Ivanová, a Kassai Kerületi Rendőr-főkapitányság szóvivője.

„A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit" – közölte a szóvivő, és hozzátette, egyik villamosvezető sem fogyasztott alkoholt.

Hétfőn fél kilenc körül ütközött össze két villamos a Važecká megállónál. A Kassai Tömegközlekedési Vállalat (DPMK) első információ arról szóltak, hogy egy személy sérült meg, és a sérültet kórházba szállították.

Megosztás
Címkék