Kassa: három ember sérült meg a hétfői villamosbalesetben
Három ember sérült meg, amikor hétfőn összeütközött két villamos Kassán.
Fotó:
TASR
Két sérültnek orvosi ellátásra volt szüksége – tájékoztatta a TASR hírügynökséget Lenka Ivanová, a Kassai Kerületi Rendőr-főkapitányság szóvivője.
„A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit" – közölte a szóvivő, és hozzátette, egyik villamosvezető sem fogyasztott alkoholt.
Hétfőn fél kilenc körül ütközött össze két villamos a Važecká megállónál. A Kassai Tömegközlekedési Vállalat (DPMK) első információ arról szóltak, hogy egy személy sérült meg, és a sérültet kórházba szállították.
Címkék