Jogsi nélkül, matt részegen vezetett egy 61 éves férfi Udvard közelében
Nem volt ma különösebben jó napja a nyitrai kerület részeg sofőrjeinek. A rendőrök hármat is elkaptak közülük, egyikük még érvényes jogosítvány hiányával is súlyosbította helyzetét.
Az udvardi rendőrökhöz befutó hívás szerint egy láthatóan részeg sofőr cikázott ide-oda a Kolta és Fajkürt (Dedinka) közti útszakaszon. Mire a rendőrök a helyszínre értek, a sofőr autójával együtt szép csendesen megpihent Kolta egyik vízelvezetőjében.
A 61 éves férfi 1.94 promilt fújt, ráadásul jogosítványa sem volt.
A komáromi járőröknek egy 37 éves nőt sikerült feltartóztatniuk Ógyallán, aki világítás nélkül vezetett. Ez még nem is lett volna akkora baj, de az asszony láthatóan jó alaposan felöntött a garatra, 3,52(!!!) promil volt a véralkoholszintje. Ímelyen egy 58 éves férfit csíptek nyakon, ő "csak" 3,15 promilt produkált.
Mindhárom sofőrt alkoholos befolyásoltság alatt elkövetett közúti veszélyeztetéssel gyanúsították meg.