Két bodrogközi folyómenti település vezetőit kérdeztük, milyen kihívások, új feladatok elé állította őket az idei év.
Nagyszombat megye idén 600 ezer euróval támogat településfejlesztési és egyéb projekteket.
A koronavírus-járvány ellenére Fülek városa a tavalyi évben több pályázatot is sikerre vitt.
A felújított közvilágítási rendszer ünnepélyes átadására került sor tegnap este Szímőn.
A kabinet jelentős könnyebbséget ígér, a településvezetők azonban attól félnek, jogaik megkurtításával jár az új törvény elfogadása.
Dunaszerdahely, Somorja, Nagymegyer és Bős számos új beruházást tervez 2022-ben. A cél a települések fejlesztése és a biztonságosabb, élhetőbb lakókörnyezet kialakítása.