Kaliňák és Saková idejében egy bűnszervezet működött a belügyi tárcánál
A Nemzeti Bűnüldöző Ügynökség (NAKA) szerint az előző kormány idején állítólag létezett egy bűnözői csoport, amely 2015 és 2020 között több millió eurót vett le jogtalanul a Belügyminisztérium és a Munkaügyi Hivatal projektjeiből.