A nagymegyeri Kéknefelejcs Népdalkör megalakulásának 30. évfordulóját ünnepelte.
A rendezvény egyik szervezője a helyi nyugdíjasklub vezetője, Kovács Katalin volt, aki nagy örömmel újságolta, hogy sokan jelentkeztek a fesztiválra.