Gajdoš Vilmos, az iskola diákönkormányzatának elnöke szerint túl sok a megválaszolatlan kérdés.
Albert Sándort, a komáromi Selye János Egyetem alapító rektorát, aki több mint harminc évet töltött el az ipariban és 7 évig igazgatta is, kérdeztük a kassai helyzetről.
Két nagy múltú oktatási intézmény között megy az adok-kapok.
"Bár ma kevés ideje volt a miniszter úrnak, sok információt szerzett az iskolánkról, és jelezte, hogy a jövőben szeretne visszajönni, s szakmai dolgokról beszélgetni."