Antal Árpád: a Kovászna megyei prefektus nem fogta fel, hogy a koronavírus az ellenség, nem a magyarok.
Azt hihetnénk, hogy Andrej Danko kijelentéseit nem lehet überelni, aztán jött Miro Kern, és vitte a pálmát, ami az abszurd párhuzamokat illeti.
Romániában sem látják szívesen a magyar zászlót.
Rekordnak is beillene.