A KDH alelnöke is előhuzakodott a magyar kártyával a Druzsba kőolajvezeték kapcsán.
Legyünk tenni akaró, egymással színvonalas párbeszédet folytatók.
A Szabadság és Szolidaritás Párt (SASKA) sajtóközleményben közölte, hogy szerintük Orbán Viktor magyar miniszterelnök rezsimje minden határt átlép, a szlovákiai választások befolyásolásának kísérlete pedig szerintük több mint nyilvánvaló.
A szlovák politika fegyvere visszaüt.
Ma már nem az ördög bibliája.