Igazoltattak a rendőrök egy férfit, aki Mercedesével a bicikliúton közlekedett.
A vizsgálat nem talált gyanús körülményeket.
A Léva városrészét képező gényei ipari park térségében több hónapon át nehézkessé válhat a közlekedés.
A vállalatok januárban felülvizsgálják árpolitikájukat és alkalmazkodnak az új feltételekhez.
Halálos kimenetelű vonatgázolás történt ma hajnalban a fővárosban.
Hétfőn egy 33 éves nő arról tett bejelentést a rendőrség 158-as segélyhívó telefonszámán, hogy volt partnere az R7 autópályán üldözi.
2026 nyarától a nemzetközi viszonylatban teherfuvarozást végző furgonokat is kötelező lesz tachográffal felszerelni.
Bár okoz gondokat a közlekedésben a szerda reggelre lehullott hó Kassa megyében, de az utak járhatók.
A szokásosnál is nagyobb dugók alakultak ki a főváros környékén, a Szlovák Hidrometeorológiai Intézet riasztást adott ki.
Tavaly év végén a D1-es autópályát mindkét irányban véglegesen rákapcsolták a pozsonyi nullás körgyűrűre.
Szlovákia egészére érvényes, elsőfokú figyelmeztetés van érvényben a köd miatt - hívja fel a figyelmet a meteorológiai intézet.
A karácsonyi időszak után sem álltak le a kamu üzenetekkel a csalók, most a rendőrség nevében lépnek fel.
Drága volt az utazás egy nőnek Nyitra megyében.
December közepétől közvetlen vasúti járat közlekedik Pozsony és Nyitra között.
Mostantól közvetlenül csatlakozhatunk a Nagyszombat felől érkező D1-es autópályáról a Récse felé vezető D4-es autópályára.
A fokozott rendőrségi jelenlét vasárnapig tart.
Hamis weboldal bukkant fel a közösségi hálón - figyelmeztet a Kassai Közlekedési Vállalat.
A Greenpeace Slovakia abszurdnak tartja a Pozsony-Kassa vonalon közlekedő IC-vonatok megszüntetésére vonatkozó javaslatot.
Speciális parkolót épít az önkormányzat az elhagyott autók számára.
Szeptember 17. és 19. között karbantartási munkálatok miatt lezárják a Gadóc és Keszegfalva között vasúti átjárót.