Már hajnali három órától szorgoskodtak az asszonyok, illetve a kemencemester.
Nemzeti ünnepünk, augusztus 20-a alkalmából megáldották az új kenyeret Lekenyén, egyúttal hivatalosan is megnyitották az Ifjúság- és Fiatal Család Építő Tábort.