A sárga-kék tábor már nagyon megérdemelne egy trófeát a klub vitrinjébe, hogy átélhesse a bajnoki ünneplés eufóriáját.
A bennünket megillető állami támogatás mellett mecénások is segíthetnék kulturális szervezetünk felvirágoztatását.
A Csemadok legnagyobb ereje, hogy közösséget teremt. A hagyományok őrzője, az anyanyelv ápolója és a magyar kultúra reprezentálója. Jégh Izabella szerint ezeket az értékeket mindenképp meg kellene óvni a következő generációk számára is.
Merre van az út a sikeres Gömör és Nógrád felé? Erre a kérdésre keresték a választ a Nagybalogon megtartott térségi fórum résztvevői.