Meglépte ugyanazt, amit a többi pénzintézet már megtett.
Orbán Viktor közösségi oldalán közzétett videójában jelentette be, a magyar kormány a járványhelyzetre való tekintettel, befagyasztja a lakossági jelzáloghitelek kamatait.
A bankok júliustól az éves jövedelem nyolcszorosára adhatnak jelzáloghitelt.