A Francia Nemzetgyűlés jóváhagyta, hogy a Bundestaggal évente legalább kétszer közös gyűlést tartanak.
A saját érdekünkben figyelni kellene – figyelmeztet Ivo Strejček, Václav Klaus munkatársa.