Ki kell lépni a „buborékból”
Megalakulása 75. évfordulójára szervezett nagyszabású ünnepséget a Csemadok Bősi Alapszervezete.
Bőst még kilenc évvel ezelőtt nyilvánították várossá, azóta a településen évről évre új projektek valósulnak meg.
A cseh FotoVideo magazin Bátky Tamást választotta az év felfedezettjének.
Nem csak a kampányidőszakról és a várható esélyekről kérdeztük őket! A koronavírus-járvány kihívásairól és arról is beszéltünk, a nyakunkon lévő energiaválság árnyékban milyen következő négy évet képzelnek el településeik számára.
Feljelentették a Kulturális Minisztérium nyelvrendőrségénél Fenes Iván bősi polgármestert, az állítólag egynyelvű hirdetések miatt a városi hangosbemondóban.