Berkesi Sándor Kossuth-díjas karnagynak és Varnus Xavér orgonaművésznek ítélte oda a Kölcsey Társaság kuratóriuma a Kölcsey-emlékplakettet.
1919-től a csehszlovák válogatottban szerepelt. 1924-ben részt vett a párizsi olimpián.