Megkezdte az augusztus 1-től érvényes egynapos autópálya-matricák árusítását a Nemzeti Autópálya-társaság.
Nem mindenkinek kell fizetnie az autópálya használatáért.
Csütörtökön nulla órától már csak 2024-as úthasználati jogosultság birtokában lehet a díjköteles utakon közlekedni Magyarországon.