Megyei választás 2026 Perhát
Priechod
község
Kíváncsi a részletes helyi eredményekre?
Keressen rá a település nevére, adjon meg néhány betűt a keresés indításához.
Jelenleg Perhát helyi szintű eredményeit látja.


Részvételi arány: 38,33%
Feldolgozottság: 100,00%
-
Lunter Ondrejfüggetlen237(82.29%)
-
Kotleba MarianĽS Naše Slovensko16(5.55%)
-
Suja MiroslavREPUBLIKA13(4.51%)
-
Albert MichalBratia Slovenska9(3.12%)
-
Malatinec RomanSV9(3.12%)
-
Rusina Jaroslavfüggetlen4(1.38%)
-
Plančík PeterKSS0(0.00%)
-
Sobota TomášSaS, KDH, Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, Demokrati70(5.79%)
-
Trnka Patrikfüggetlen64(5.30%)
-
Turčan Martinfüggetlen59(4.88%)
-
Kapusta DavidSaS, KDH, Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, Demokrati53(4.39%)
-
Majling Martinfüggetlen52(4.30%)
-
Gajdošík JakubHLAS - sociálna demokracia49(4.05%)
-
Holíková PatríciaSaS, KDH, Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, Demokrati49(4.05%)
-
Molitoris Matúšfüggetlen49(4.05%)
-
Brozman PeterSaS, KDH, Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, Demokrati48(3.97%)
-
Gogola PeterDS-ODS39(3.23%)
-
Bosák BranislavSaS, KDH, Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, Demokrati38(3.14%)
-
Dubačová Vierafüggetlen36(2.98%)
-
Karová Erikafüggetlen32(2.65%)
-
Lichý Milanfüggetlen32(2.65%)
-
Mackovič Marián MichaelSaS, KDH, Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, Demokrati30(2.48%)
-
Hanes MartinSaS, KDH, Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, Demokrati29(2.40%)
-
Klačanová MartaSaS, KDH, Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, Demokrati28(2.31%)
-
Brada Jaroslavfüggetlen27(2.23%)
-
Jančová Miroslavafüggetlen26(2.15%)
-
Kováčik Branislavfüggetlen23(1.90%)
-
Nosková Ivetafüggetlen20(1.65%)
-
Kašper Igorfüggetlen19(1.57%)
-
Čellár MiroslavHLAS - sociálna demokracia19(1.57%)
-
Mak Jozeffüggetlen18(1.49%)
-
Cimerman JánDS-ODS17(1.40%)
-
Ivan Vladimírfüggetlen17(1.40%)
-
Albert MichalBratia Slovenska16(1.32%)
-
Bartošík Pavelfüggetlen16(1.32%)
-
Kostúr Adriánfüggetlen16(1.32%)
-
Bučko Matejfüggetlen15(1.24%)
-
Džmura JurajHLAS - sociálna demokracia15(1.24%)
-
Modranský Marekfüggetlen14(1.15%)
-
Hujová Zuzanafüggetlen13(1.07%)
-
Karas DanielSMER - SD, SNS13(1.07%)
-
Kostúr IvanKSS11(0.91%)
-
Debnár ĽubomírSV10(0.82%)
-
Rudnický MatejSMER - SD, SNS10(0.82%)
-
Šipula Jurajfüggetlen10(0.82%)
-
Kamenský MiroslavPRAVDA9(0.74%)
-
Mešťan JakubSMER - SD, SNS8(0.66%)
-
Minárik Antonfüggetlen8(0.66%)
-
Tomaník JozefREPUBLIKA8(0.66%)
-
Kabáč Radoslavfüggetlen7(0.57%)
-
Pšenák RomanREPUBLIKA7(0.57%)
-
Vyhnička MarekSMER - SD, SNS7(0.57%)
-
Štoksa Hubertfüggetlen7(0.57%)
-
Benčík JurajSV6(0.49%)
-
Rusina Jaroslavfüggetlen6(0.49%)
-
Hrušková KlaudiaĽS Naše Slovensko5(0.41%)
-
Hupian StanislavDS-ODS5(0.41%)
-
Genserek Eduardfüggetlen4(0.33%)
-
Vereš OndrejSV4(0.33%)
-
Halás MartinPRAVDA3(0.24%)
-
Hupková EvaSV3(0.24%)
-
Longauer TobiášSMER - SD, SNS3(0.24%)
-
Plančík PeterKSS3(0.24%)
-
Saxon AndrejBratia Slovenska2(0.16%)
-
Huťa TomášKSS0(0.00%)
-
Strelec DušanSME RODINA0(0.00%)
Továbbiak Perhát településről:
A ma7.sk kiadója a Pro Media Alapítvány
© 2026 Minden jog fenntartva