2019. június 14., 12:11

Veterán gőzmozdony miatt vesztegel egy gyorsvonat

Menet közben Bellegszencse (Podhájska) mellett elakadt a Pozsonyból Kassára tartó R811 Sitno gyorsvonat.

leállt gyorsvonat
Fotó: ma7

Portálunkat olvasónk értesítette, hogy egy a vasúti sínen lerobbant veterán gőzmozdony miatt kellett leállnia a gyorsvonatnak.

Az utasok a semmi közepén várakoznak a 33 fokos hőségben, panaszkodva, hogy a vasút nem biztosít pótlójáratot.

A jelentések szerint a SITNO 127 perces késésben van. Már Galántára negyed órás késéssel érkezett Pozsonyból.

Megosztás
Címkék