Veterán gőzmozdony miatt vesztegel egy gyorsvonat
Menet közben Bellegszencse (Podhájska) mellett elakadt a Pozsonyból Kassára tartó R811 Sitno gyorsvonat.
Fotó:
ma7
Portálunkat olvasónk értesítette, hogy egy a vasúti sínen lerobbant veterán gőzmozdony miatt kellett leállnia a gyorsvonatnak.
Az utasok a semmi közepén várakoznak a 33 fokos hőségben, panaszkodva, hogy a vasút nem biztosít pótlójáratot.
A jelentések szerint a SITNO 127 perces késésben van. Már Galántára negyed órás késéssel érkezett Pozsonyból.
Címkék