2019. szeptember 4., 22:19

Vasrúddal verte szét az autók szélvédőit a D1-es autópályán egy férfi

Vasrúddal verte szét az autók szélvédőjét és oldalsó ablakait egy férfi a D1-es autópályán – tájékoztatott weboldalán a rendőrség.

D2 autópálya illusztráció
Fotó: TASR

„Az előzetes információk szerint 13 autót rongált meg“ – közölte a rendőrség. A 41 éves férfi tettének okát és a kár pontos összegét vizsgálják.

Megosztás
Címkék