Szent Hubertusz-nap, ezúttal Betlérben - KÉPGALÉRIÁVAL
Az idén már 29. alkalommal rendezték meg az Országos Vadászünnepség – Szent Hubertusz-napokat. A rendezvényt általában a sszentantali múzeum udvarán tartják, annak rekonstrukciója miatt azonban az idén a betléri Andrássy-kastély adott otthont az ünnepségnek.

A rendezvényt hatalmas érdeklődés övezte, rengetegen látogattak ki Betlérbe. Annyi volt az érdeklődő, hogy délelőtt a kocsisor csaknem a hat kilométerre található Rozsnyóig ért. A látogatóknak külön parkolóhelyeket alakítottak ki, ahonnan rövid sétával lehetett elérni a kastélyt.
Az ünnepség keretében kitüntetéseket adtak át, de volt felvonulás, különböző versenyek, könyvbemutató, a parkban pedig számos kísérőrendezvény. Lehetett vért adni, a kicsit játszva tanulhattak az erdőről, a vadakról, kipróbálhatták a halászatot, de volt egyebek mellett gulyásfőző verseny, solymászbemutató, íjászat, illetve több vadászkutya-kiállítás, fajtánkként külön-külön.
KÉPGALÉRIÁNK:
