Sítanfolyamon molesztálta a gyerekeket: szexuális zaklatással vádolnak egy kelet-szlovákiai tanárt
A gyanú szerint több mint tíz gyermeket molesztált ittas állapotban.
Az alapiskolai tanárt a rendőrség szexuális visszaélés gyanújával előzetes letartóztatásba helyezte. Az esetről, amely Kelet-Szlovákiában történt egy síkiránduláson, előbb a tvnoviny.sk, majd a Joj televízió számolt be elsőként.
A tanár a rá bízott gyerekeket alkoholos befolyásoltság alatt molesztálhatta abban a panzióban, ahol a sítanfolyamon részt vevő diákok és tanárok megszálltak.
- mindössze ennyit árult el a gyanúsítottról a Joj televíziónak Jaroslav Bizub, az iskola igazgatója.
A tornatanár a tvnoviny.sk információi szerint fogdosta a gyerekeket és maszturbált előttük. Úgy tudni, a sértett tanulók közül valamennyien 12-15 év közötti fiúk.
A rendőrség bűnvádi eljárást indított az ügyben.