2019. február 23., 16:56

Két kábítószeres tizenéves megtámadott egy nővérkét a turócszentmártoni pszichiátrián

A két tinédzser lány megegyezett, hogy megtámadják az ügyeletes nővért.

támadás a pszichiátrián
Fotó: Archívum

Az egyik a kezét fogta le, míg a másik a szája és az orra elé egy törölközőt szorított. A nővér, aki alig kapott levegőt a földre esett. Az egyik lány a hátára ült és átkutatta a zsebeit. Kivette a nővér zsebéből a kulcsokat. A terembe szerencsére belépett egy beteg, aki a földön fekvő, sokkos állapotban levő nővér segítségére sietett. A nővérke négy hónapra kiesett a munkából.

A Turócszentmártoni Járásbíróság szenátusa mindkét tinédzserre két évet szabott ki három év próbaidővel, valamint drogrehabilitációs kezelésre ítélte őket.

Megosztás
Címkék