2019. június 2., 17:26

Kelet-Szlovákia: buszmegállóba csapódott egy autó, elgázolt egy várakozót

A megállóban a baleset pillanatában három ember állt.

küzúti ellenőrzés rendőrség
Fotó: rovin

Súlyos közúti baleset történt szombaton délután a Nagymihályi járásban. Egy Škoda 110 sofőrje el akarta kerülni, hogy egy másik autóval ütközzön, ezért elrántotta a kormányt, és egy buszmegállóba csapódott.

A rendőrség információi szerint a baleset idején a megállóban hárman várakoztak, egyikük súlyosan megsérült.

Valószínűleg egy mellékútról érkező autó hajtott ki a Škoda elé, amelynek vezetője hirtelen a fékre taposott, és elrántotta a kormányt a buszmegálló irányába.

A rendőrség arra kéri a baleset szemtanúit, hogy jelentkezzenek.
Megosztás
Címkék