2019. január 26., 07:35

Kábítószer: 15 év börtönt is kaphat egy 24 éves dunaszerdahelyi férfi

A rendőrök őrizetbe vettek és 24 éves dunaszerdahelyi és egy 45 éves komáromi férfit.

Kábítószer - illusztráció
Fotó: TASR

A hét elején őrizetbe vettek egy drogdílert és egy kliensét az egyik dunaszerdahelyi bevásárlóközpont előtti parkolóban – közölte Martina Kredatusová rendőrségi szóvivő.

A rendőrök éppen tetten érték a két férfit: a terjesztő átadta a kábítószert a kliensének.

A rendőrségi akció során őrizetbe vették a 24 éves dunaszerdahelyi Arnoldot, valamint a 45 éves komáromi Alexandert. Előbbit kábítószer-kereskedéssel, utóbbit annak megvásárlásával gyanúsítják.

Az akció során a rendőrök lefoglaltak egy fecskendőt és egy zacskót, benne kristályos anyaggal. Mint kiderült, 19 adagnak megfelelő pervitin volt benne.

Mindkét személyt őrizetbe vették, a nyomozó indítványozta az előzetes letartóztatásba helyezésüket.

Az idősebb férfit korábban már elítélték hasonló bűncselekmény miatt. A törvény értelmében tíztől tizenöt évig terjedő szabadságvesztésre számíthatnak.

Megosztás
Címkék