2018. október 15., 23:42

Gyorsvonat gázolta el, csodával határos módon túlélte

Egy húszéves férfit gázolt el a Prágából Zólyomba tartó gyorsvonat a túrócszentmártoni vasútállomáson hétfő este.

leálló vonat
Fotó: Facebook

A fiatal férfinak óriási szerencséje volt, hiszen túlélte a szörnyű balesetet. Eszméleténél volt, amikor kórházba szállították. A baleset során fejsérülést szenvedett és a lába eltört.

A szerencsétlenséget vélhetően komoly figyelmetlenség előzte meg, hiszen a fiatal fiú barátjával a vágányon ballagott, amikor a Prágából Zólyomig közlekedő gyorsvonat elsodorta őt.

Megosztás
Címkék