Gyorsvonat gázolta el, csodával határos módon túlélte
Egy húszéves férfit gázolt el a Prágából Zólyomba tartó gyorsvonat a túrócszentmártoni vasútállomáson hétfő este.
Fotó:
Facebook
A fiatal férfinak óriási szerencséje volt, hiszen túlélte a szörnyű balesetet. Eszméleténél volt, amikor kórházba szállították. A baleset során fejsérülést szenvedett és a lába eltört.
A szerencsétlenséget vélhetően komoly figyelmetlenség előzte meg, hiszen a fiatal fiú barátjával a vágányon ballagott, amikor a Prágából Zólyomig közlekedő gyorsvonat elsodorta őt.
Forrás
cas.sk
Címkék